facebook

Сум і біль. Прикарпаття втратило на війні ще десятьох Захисників України

Героям російсько-української війни, які віддали своє життя за Батьківщину, було від 20 до 49 років. Загинули Захисники на Донеччині та на Запоріжжі.

У Донецькій області загинув Микола Пилипчук — стрілець-снайпер 2 гірсько-штурмового відділення військової частини А 3715. Йому було 49 років, повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

У Запорізькій області обірвалось життя Василя Федоріва, який служив головним сержантом-командиром розвідувального відділення військової частини А 7153. Йому було 38 років.

На полі бою поліг сержант військової частини А 7153 Василь Дранчук. Йому назавжди 41.

У Донецькій області не стало Володимира Іваника. Стрільцю-помічнику гранатометника механізованого відділення механізованого батальйону військової частини А 4667 було 38 років.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Від тяжких травм, отриманих в бою на запорізькому напрямку, помер солдат військової частини А 7166 Василь Микицей. Боєць служив водієм стрілецького відділення стрілецької роти.

Даючи відсіч окупантам в Донецькій області, загинув Василь Гавриляк — стрілець-снайпер гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмової роти. Йому було 20.

У ході бойових дій на Донеччині перестало битись серце Василя Непеляка, старшого стрільця 3 штурмового відділення 2 штурмової роти військової частини А 3488. Йому назавжди 22.

Від важких травм, отриманих в бою в Донецькій області, відійшов у вічність солдат Сергій Затерка. Військовослужбовцю частини А 3715 було 48 років.

Останній бій в Донецькій області прийняв гранатометник гірсько-штурмового відділення військової частини А 3892 Іван Харишин. Бійцю було 40 років.

Внаслідок ворожого мінометного обстрілу загинув Руслан Ковалюк. Старшому стрільцю-оператору механізованого відділення військової частини А 4667 було 46 років.

Вічна слава Героям! Щирі співчуття рідним, друзям, побратимам.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...