facebook

До реєстру військовозобов’язаних внесуть дані всіх жінок від 17 до 60 років: що це означатиме?

Пояснення адвокатки

Нещодавно президент підписав законопроєкт, який передбачає зміни в формуванні єдиного реєстру військовозобов’язаних, призовників та резервістів. Цей законопроєкт викликав занепокоєння в багатьох українців.

Про це розповіли експерти на сайті «Informator.ua».

Що вказано у законі?
Президент України 2 квітня підписав законопроєкт №10062, зараз це вже чинний закон номер №3549, де зазначаються зміни до єдиного реєстру військовозобов’язаних, призовників та резервістів.

У ньому вказується, що дані усіх громадян України, там не уточнюються статі, тому йдеться і про чоловіків, і про жінок, віком від 17 до 60 років вноситимуться у реєстр.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

– Але якщо ви прочитаєте другий пункт цієї статті, то там буде зазначено, що всі дані громадян України, які не є призовниками, військовозобов’язаними та резервістами – видаляються із цього реєстру, – наголошує адвокатка Марія Левченко.

Дані про громадянина чи громадянку із податкової, міграційної служби й інших служб, надається до цього реєстру, далі все зіставляється – чи є людина призовником, військовозобов’язаним чи резервістом. Якщо особа не має такого статусу, то ці дані видаляються.

Тому, за словами адвокатки, якщо жінка не є військовозобов’язаною, її дані з цього реєстру будуть видалятися.

 

З огляду на цю інформацію, можна зробити висновок, що в нас немає приводу для переживань.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...