facebook

Водіям буде дуже погано: у МВС зробили важливе попередження – краще позбавтеся цього

Що треба знати

Водійські права є важливим документом, що засвідчує право особи керувати транспортним засобом на дорозі. Отримання водійських прав передбачає проходження відповідної теоретичної та практичної підготовки, а також складання відповідних іспитів в державному сервісному центрі.

Міністерство внутрішніх справ України знову нагадує громадянам про велику важливість бути обережними щодо використання підроблених документів, зокрема, посвідчень водія, і підкреслює їх незаконність та наслідки такої дії.

Про це повідомляє сайт Міністерство внутрішніх справ України.

Єдиний законний спосіб отримати справжнє посвідчення водія — пройти процедуру оформлення у відповідному сервісному центрі МВС особисто, дотримуючись всіх встановлених правил та процедур.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Навіть якщо підроблені посвідчення водія виглядають подібно до оригіналів, вони не мають законної сили, не фігурують у державних базах даних та не підлягають перевірці у застосунках Дія чи в Кабінеті водія.

Крім того, користування підробленими документами може призвести до серйозних правових наслідків, таких як значні штрафи або навіть позбавлення волі, згідно зі статтею 358 Кримінального кодексу України.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...