facebook

Військовий про мобілізацію та службу

 

 

 

Люди в Україні бояться мобілізації, бо дуже мало інформації, але не всі потраплять на фронт. Багато фахівців потрібні на інших місцях.

“Тут усе набагато простіше. Наша кінцева мета – це перемога. А для перемоги що потрібно? Щоб були професійні військові. Ти не передаси ті знання, що в мене за півтора року комусь іншому, хто прийшов по ротації. Він прийде, і його ще півтора року треба навчити цього всього. Краще, якщо в тебе мета – це перемога, треба потерпіти. Ну, хлопці, ніхто ж не думав, що буде війна стільки часу. І ми не знаємо, скільки ще триватиме. Якщо ти знаєш, що ти можеш щось зробити, то все, залишайся”, – розповів український захисник Олег Грінченко з позивним “Скалолаз” в інтерв’ю “24 каналу”.

“Якщо ти спеціаліст, комп’ютерник, радіомеханік, умієш ремонтувати, хтось має ремонтувати танки і бронетехніку. Хтось має працювати з раціями. Хтось має робити ці дрони. Хтось має робити ці бомбочки, щоб причепити на дрон. Хтось має робити снаряди. Тобто, щоб я стрельнув на той бік, має бути цілий процес. І щоб ти пішов на передову, треба твоє тільки особисте бажання. Якщо ти не хочеш так, тобі знайдеться місце в якомусь підрозділі. На будь-які руки знайдеться місце, в якому ти професіонал. І не треба боятися цього призову. Лінія фронту велика, але не скрізь ідуть бойові дії. І там, де немає бойових дій, що ти маєш робити? Максимально вчитися. Може тобі це і не знадобиться, але може і знадобиться і тоді ти не помреш”, – підсумував Грінченко.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Вам також може бути цікаво...