Закон передбачає не зараховувати до страхового стажу з 19 лютого 2014 року в певних випадках
Закон передбачає не зараховувати до страхового стажу з 19 лютого 2014 року в певних випадках.
Деяким українцям не зарахують частину трудового стажу, який необхідний для виходу на пенсію. З такими труднощами можуть зіткнутися ті, хто працював на Російську Федерацію.
У Міністерстві соціальної політики зазначили, що українським пенсіонерам до страхового стажу не зараховуватимуть роки роботи на росію після 2014 року.
— Закон передбачає не зараховувати до страхового стажу з 19 лютого 2014 року періоди військової служби в силових структурах, незаконних збройних або воєнізованих формуваннях, судових або правоохоронних органах держави-агресора на тимчасово окупованих територіях, а також добровільне обіймання посад у незаконних органах влади, – йдеться в повідомленні.
Що стосується роботи в інших країнах, то для врахування стажу українцям необхідно надати Пенсійному Фонду документ, який би підтвердив роботу за кордоном.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…