facebook

Дoлaр i єврo злeтiли дo мeжi бoжeвiлля: бaнкu тa oбмiнкu рiзкo змiнuлu курс вaлют

Про що говорять експерти?

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 15 травня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 39,6799 гривні за 1 долар. Курс євро наразі складає 42,8305 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і сьогодні вони є такими.

 

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

При цьому, експерти прогнозують, що курс долара протягом 2024 року продовжить рости. Національний банк поступово зніматиме чинний на валютному ринку обмеження і це може призвести до помірного зростання вартості долара.

Згідно з показниками опитування від європейського бізнесу асоціації керівники компаній у бюджетах на 2024 рік закладають вартість валюти в середньому на рівні 41 гривні за долар.

Крім того, понад половина опитаних компаній, прогнозують позитивну динаміку розвитку свого бізнесу 2024 року.

І Міністр фінансів України Сергій Марченко заявив про занепокоєння щодо падіння гривні, адже мова йде про курс в 41,4 гривні за долар. В такому випадку йдеться про прогноз Мінекономіки та інших уповноважених структур, на які Мінфін орієнтується.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...