facebook

Дощами литиме так, що будемо молити про засуху: синоптик Діденко попередила про погоду

Але в повітрі гарні градуси!

За повідомленням синоптика Наталки Діденко в Україні завтра, 18 травня, дощ. На заході – місцями. Але на Закарпатті він пройде з грозами. У центрі – на Вінниччині сухо, на Черкащині й у Кропивницькому з районами щось таке прокапає схоже на опади, а на Полтавщині та Дніпропетровщині – висока ймовірність дощу, та не факт! У східних областях – скоріше на Харківщині, на Луганщині та Донеччині вже аж ввечері. Місцями грози! У північній частині – на Житомирщині сухо, на Київщині де-не-де, на Сумщині та Чернігівщині – дощ. На півдні – без істотних опадів і багато сонця.

Температура повітря значно комфортніша. В переважних показниках вдень стовпчики термометрів покажуть +18 – +24 градуси тепла.

У Києві завтра, 18 травня, повітря порадує своїми градусами. Вдень в повітрі прогнозується в межах +20 – +24 градуси тепла. Місцями можливі короткочасні дощі, і навіть з грозами.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В неділю також буде тепло та ще трохи дощів, але в зовсім не значній кількості. Настав час насолоджуватися справжньою весною, яка вже так стрімко мчить в літо.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...