Categories: Цікаво

Серійний зрадник: як розпізнати того, хто не здатен берегти вірність своїй половині

Подружня зрада – це болісна і травмуююча подія, і іноді такий вчинок людини є реакцією на якусь специфічну ситуацію чи результатом того, що шлюб – нещасливий. Однак бувають чоловіки та жінки, котрі просто не здатні зберігати вірність партнерові.

Як розпізнати “серійного” або компульсивного зрадника, розповіла британський психотерапевт Саллі Браун.

Про це пише Healthista.

У нього “еластичні” стосунки з правдою

Для компульсивного зрадника настільки комфортним є маніпулювати ситуаціями заради одержання бажаного результату, що часто він навіть не усвідомлює, що бреше. На роботі він, не змигнувши оком, привласнить чужу ідею, перебільшить власні здобутки, прикрасить своє резюме , а в випадку невдачі перекладе провину на інших.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В основі такої поведінки часто лежить патологічний брак емпатії, хоча така людина може її майстерно вдавати, коли їй це потрібно.

Він рідко відчуває провину

Думка про почуття провини, яке потім неодмінно мучитиме, утримує більшість людей від зради своєї половини. Але в емоційному спектрі серійного зрадника провина відсутня. Він може щиро вірити в те, що його невірність стосується лише його, а чоловік або дружина не взнає, тож не страждатиме, і картатися нема чого.

Як вважає психолог, здатність відділяти свої почуття від почуттів інших може розвинутися в людини, яка в дитинстві не мала міцних і хороших відносин із батьками.

Він не терпить самотності

На “серійні зради” може штовхати глибока невпевненість у собі, через яку людина боїться опинитися в ситуації, де поруч не буде когось “свого”. Найнебезпечніша ситуація, в якій зрадник такого типу найвірогідніше скочить у гречку – це коли він знаходиться далеко від дому та в оточенні незнайомців.

Свідомо чи несвідомо, такі люди, перебуваючи у стосунках, підбирають собі потенційних наступних половинок – на той випадок, якщо нинішні відносини зазнають краху. Якщо ваш коханий або кохана ніколи не був сам, а перестрибував із одного роману одразу в інший – це тривожний дзвіночок.

Він покладає відповідальність за своє щастя на інших

Багато серійних зрадників не вміють давати раду власним емоціям, відтак вважають, що обов’язок близьких людей – це підставляти їм плече та відволікати від некомфортних почуттів чи стресу. Коли такій людині здається, що в нинішніх стосунках її не цінують, для неї це ніби брак повітря.

Напруга на роботі, сімейна криза та особливо якась складна ситуація, коли партнер змушений зосередитися на власних почуттях і проблемах – серійний зрадник вважає, що його кинули.

Він винуватить інших у тім, що нещасливий

Якщо ваш партнер дедалі частіше ставить вас на чолі списку людей, які його підводять, не розуміють чи ще щось йому роблять не так, цілком імовірно, що це – формування виправдання зради та покладання провини за неї на вас. Прихований меседж – “якщо ти не бажаєш задовольняти мої потреби, я маю повне право пошукати цього деінде”.

Ви – його Всесвіт

Із першого погляду, якщо ви для людини – це його все – це добре. Але ця роль покладає на вас невидиму та мовчазну відповідальність, із якою вам несила буде впоратися.

Жива людина не може бути центром чийогось світу та не обманювати сподівань партнера. Відокремлення – невід’ємна частина будь-яких стосунків, але якщо вона породжує у вашому партнерові невпевненість, він шукатиме іншу “ідеальну” людину.

“Здорові стосунки – це інкубатор для особистого зростання обох партнерів. Але якщо відносини виносять на поверхню найгірше, що в вас є, якщо вони викликають ревнощі та невпевненість, яких ви досі не відчували, отже це – нездорові стосунки”, – підсумовує психотерапевт.

“Дослухайтеся до своїх інстинктів – якщо ви не в змозі довіряти цій людині, потрібно зрозуміти, чому саме. Можна почекати, доки так або інакше не з’являться конкретніші підстави. Або ж можна взяти на себе ініціативу та чесно поговорити про ваші почуття та побачити, куди це заведе”, – радить Браун.

 

annashchesna

Recent Posts

Контракт 18-24: Свідомий вибір на шляху до перемоги та стабільності

«Контракт 18-24 — це не примус, не мобілізація і не обов’язок. Це можливість для людей…

15 години ago

Молоді Герої: Добровольці 92-ї окремої штурмової бригади Івана Сірка в строю!

Добровольці, що поповнили лави 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка за програмою…

19 години ago

росія готує нову інформаційну атаку: фейкові “документалки” про ЗАЕС як спроба переписати історію

⚡️Згідно з інформацією, отриманою у Силах оборони України, Центр протидії дезінформації повідомляє, що росіяни планують…

1 день ago

“Це пекло, а не війна”: Північнокорейський солдат у полоні розповідає правду про ЗСУ та українські дрони

Північнокорейський військовий, що потрапив у полон до наших хлопців, у справжньому шоці. Він зізнається: "Нас…

2 дні ago

Дрон «Альоша» воює на фронті замість сина Порошенка, який перебуває в Лондоні

В рамках ініціативи «Синів політиків — на фронт!» українські військові зібрали кошти на квиток до…

3 дні ago

Мир — не подарунок, а здобуток.

Мир — це не подарунок. Це здобуток Мир не з’являється сам по собі. Його виборюють…

4 дні ago