Categories: Події

Українські далекобійники залишають вантажівки за кордоном і тікають: у чому причина

Українських водіїв вантажівок з міжнародних рейсів, які покидають фури і не повертаються додому через страх бути мобілізованим, хочуть прирівняти до викрадачів.

Про це заявив віцепрезидент Асоціація міжнародних автоперевізників (АсМАП) Віктор Балін, пише ТСН.

Зауважимо, що почастішали випадки, коли водії міжнародних рейсів, отримавши тимчасове законне право виїхати за кордон за системою “Шлях”, відмовляються повертатися назад, залишаючи вантажівку компанії напризволяще. Таким чином вони уникають мобілізації.

Водночас для компанії такі дії водіїв-ухилянтів приносять додаткові труднощі, адже потрібно знайти нового водія, щоб повернути фуру. Крім того, перевізника, водія якого не повертаються до України, блокують у системі “Шлях”, і на маршрути за кордон просто нема кого відправляти.

“Я думаю, що найближчим часом ми розробимо разом із юристами і будемо доводити до водіїв, що вони матимуть не лише проблеми з поліцією, а саме розглядатися ситуація як викрадення автомобіля”, – каже Віктор Балін.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За його словами, інформацію про таких водіїв-втіачів будуть передавати до Інтерполу, щоб вони потім не змогли знайти роботу за кордоном.

Балін попередив, що через проблеми міжнародних перевізників зменшується кількість перевезень. Це можуть відчути експортери та імпортери, що вдарить по валютному балансу нашої країни.

Саша

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

3 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

5 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

6 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago