facebook

Ухилянти непритомніють: українців мобілізуватимуть прямо в Польщі

Подробиці

Польща готова забезпечити тренування українців, які проживають на її території.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Польща може організувати навчання для громадян України, які проживають у Польщі та підлягають призову до української армії. Він вважає, що це буде більш ефективним, ніж відправка польських інструкторів в Україну.

Про це він повідомив 31 травня під час візиту до Праги.

Про це повідомляє сайт ТСН.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський взяв участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО, де заявив про готовність Польщі тренувати українців, які проживають у цій країні та підлягають призову до армії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Польща розглядала український запит щодо навчання, але дійшла висновку, що було б безпечніше та ефективніше підготувати український підрозділ, сформований з українців у Польщі, які підлягають призову до української армії. Це був би просто ефективніший спосіб допомогти Україні, – заявив Сікорський.

Польські видання також повідомляють, що країна готова до підписання угоди з безпеки з Україною.

За словами голови польської дипломатії, переговори в Празі наблизили сторони до ухвалення важливих рішень, серед яких посилення меседжу про майбутнє членство України в Альянсі та створення механізму фінансової підтримки оборони України у розмірі близько 40 мільярдів доларів на рік, з яких половину повинні внести Сполучені Штати.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...