Categories: Погода

Дощі з грозами, шквали та град: у яких областях вируватиме негода

Синоптики попереджають про те, що у багатьох областях будуть дощі з грозами, але в інших – тепло.  А ще палюче сонце місцями!

За повідомленням синоптика Наталки Діденко в Україні завтра, 6 червня, контрастна та нестійка погода.

Атмосферні фронти із заходу та лінії сходження із сходу зумовлять короткочасні грозові дощі в західних областях, на Київщині, Чернігівщині, Полтавщині, Сумщині. При грозах можуть бути шквали та град! Будьте обережними.

На решті території України – без істотних опадів.

Температура повітря у четвер найвищою очікується на півдні та південному сході – до +27 – +33 градусів тепла. Найсвіжішим повітря буде завтра на північному сході країни та на Волині – лише +22 – +25 градусів. А загалом, в переважних показниках передбачається протягом дня +25 – +29 градусів тепла.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У Києві завтра, 6 червня, без суттєвих опадів, хіба трохи зачепить. В повітрі варто розраховувати на +17 вночі та +27 вдень.

Саша

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

2 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

3 дні ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

5 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago