facebook

На Заході України у церкві московського патріархату відмовили у молитві за упокій загиблого бійця

У церкві УПЦ МП села Столинські Смоляри не дозволили подати записку за упокій Героя Олександра Смолярчука, який загинув на війні з російськими окупантами, бо його відспівували у церкві ПЦУ.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила дружина полеглого Героя Катя Смолярчук.

За словами Катерини Смолярчук, у храмі УПЦ МП села Столинські Смоляри на Волині відмовили у записці за упокій Героя Смолярчука Олександра Миколайовича, оскільки його відспівували в ПЦУ, а точніше у Церкві святого Архистратига Михаїла міста Любомль.

“Сьогодні в мене буде коротенький пост, це звернення до певного кола осіб, а точніше Столинсько-Смолярської громади. Вчора я почула дещо, що не дає спокою, що обурило мене, нашу сім’ю. Я не збираюсь мовчати… На днях в церкві УПЦ МП села Столинські Смоляри хотіли подати за упокій душі мого коханого, підполковника Смолярчука Олександра Миколайовича, на що отримали відповідь, що не впишуть, оскільки мого чоловіка відспівували в ПЦУ, а точніше Церква святого Архистратига Михаїла міста Любомль. Я як це почула, мене розірвало на шматки… Мій чоловік загинув захищаючи вас на російсько-українській війні, він віддав життя, він лишив найцінніше, свою сім’ю, і полинув до Бога…” – пише жінка.

За її словами, чоловік народився у цьому селі, зростав, прислуговув в церкві.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...