facebook

Невже ТЦК розформують: у Раді розповіли про майбутню реформу “військкоматів”

Оце так поворот.

Верховна Рада розглядає можливість реформування ТЦК для підвищення їхньої ефективності та функціональності. Про можливі реформи розповів голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, член фракції “Слуга народу” Олександр Завітневич, як пише «apostrophe».

Насамперед приведення ТЦК у підпорядкування Міністерства оборони розглядається як стратегічний крок, спрямований на покращення координації та ефективності.

Завітневич визнав, що впровадження таких значних змін під час повномасштабного вторгнення, що триває, можливо, не найкращий час. Однак ця ідея залишається на розгляді у майбутньому.

Ще одна розглянута ідея – зробити ТЦК цивільними.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ця концепція вимагає ретельного обговорення та пілотного тестування, щоб визначити її життєздатність та ефективність у поточному контексті.

Завітневич наголосив на необхідності відкритих дискусій та відвертої оцінки того, які реформи працюватимуть, а які ні. Цей підхід спрямований на те, щоб будь-які внесені зміни були практичними та корисними у довгостроковій перспективі.

Хоча метою є комплексна реформа, нинішня ситуація воєнного часу потребує обережного та виваженого підходу, щоб уникнути збоїв

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...