facebook

У чоловіків за кордоном залишилося 4 дні: після цього їхнє життя перетворять на пекло через мобілізацію

Подробиці

Військовозобов’язані чоловіки за кордоном мають стати на облік до 17 червня
У чоловіків за кордоном є менше тижня, щоб стати на військовий облік – зробити це можуть лише ті чоловіки, які офіційно знялися з військового обліку перед виїздом з України. Інші зобов’язані повернутися в Україну і піти до ТЦК до 17 червня.

Згідно з новим порядком постановки на облік військовозобов’язаних, які перебувають за кордоном від Кабміну, він стосується лише тих осіб, які офіційно знялися з військового обліку перед виїздом з України. Ця переважна меншість чоловіків, які перебувають за кордоном, і для того, щоб знятися з обліку, їм потрібно буде приїхати в Україну і піти до ТЦК (після чого вони з країни виїхати не зможуть, якщо тільки не мають “залізного” права на відстрочку, наприклад, трьох дітей).

Ті ж, хто перед виїздом за кордон знявся з військового обліку в Україні, можуть знову стати на облік одним із способів:

Прибути особисто до ТЦК;
через дипломатичну установу, подавши заяву (для цього потрібно прибути в консульство/посольство особисто, мати при собі закордонний паспорт, або надіслати заяву до консульства/посольства поштою разом із копією 1 сторінки свого закордонного паспорта).
Дипломатична установа передасть заяву до ТЦК у семиденний термін.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Варто нагадати, що згідно з постановою Кабміну, військовозобов’язані українці стати на облік “зобов’язані протягом 30 днів з дня набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. № 563”. Ця постанова набула чинності одночасно із законом № 3633-ІХ 18 травня. Таким чином, військовозобов’язаним за кордоном стати на облік потрібно до 17 червня.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...