facebook

Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат

В Україні щорічно підвищують виплати пенсіонерам, проте є категорії осіб, яких перерахунок пенсій обходить стороною через встановлені обмеження. Про це йдеться у матеріалі профільного видання “На пенсії”.

2024 року деякі пенсіонери залишаться без надбавок до виплат. Все через обмеження в українському законодавстві.

Так, ще в березні було проведено масштабну індексацію пенсій, яка торкнулася 10 мільйонів громадян. Тоді виплати збільшили майже на 8%. За даними, мінімальне підвищення становило 100 гривень, а максимальне – 1577 гривень.

Втім, пощастило не всім українцям похилого віку. Пенсійні виплати не підвищили особам, які вийшли на заслужений відпочинок за останні три роки. Вважається, що їхні виплати є економічно актуальними.

Крім того, законодавством не передбачено підвищення пенсіонерам з мінімальними виплатами, які вже отримували доплати до пенсії, а також громадянам, які отримують максимальні пенсії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Варто нагадати, що у 2025 році знову посилюватимуться вимоги для виходу на пенсію за віком. Так, щоби піти на заслужений відпочинок у 60 років знадобиться вже на 31 рік, а 32 роки страхового стажу.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...