facebook

Температурна гойдалка та зливи з градом: синоптик Діденко попередила про погоду

Парасолька не завадить

Погода в неділю покаже капризний характер
Дощі продовжують уперто штурмувати українські області і найближчими днями не покинуть територію країни, тому всім, хто збирається в неділю на природу чи дачу, варто прихопити з собою парасольки та дощовики. Про це попередила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у Facebook.

16 червня пройде для більшості жителів України під монотонні звуки дощу, які вже всім набридли. Попри те, що багато хто вже прагне сухих і сонячних днів, у погоди свої плани і в неділю всі ми опинимося під впливом циклону, який потихеньку зрушуватиметься у східному напрямку.

Як зазначила Наталка Діденко, короткочасні грозові дощі, іноді навіть сильні зливи, шквали та град найімовірніші у південній частині (крім Одещини), у східних областях, а також зачепить центр, окрім Вінницької області. Після східного напрямку циклон переміститься на північ України, де також очікується дощова погода.

“І лише західна частина, Одещина та Вінницька область будуть під впливом смуги високого атмосферного тиску Yogi 1- Yogi 2 (на карті), тому тут опадів не очікується”, – прогнозує синоптик.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У вихідні середня температура повітря в областях очікується на рівні +20+26 градусів під час дощів повітря охолоне до +17+19 градусів, але загалом буде комфортно. Водночас у Луганській області буде спекотніше – +27+30 градусів.

Мешканці української столиці не зможуть вийти з дому без парасольок: синоптик прогнозує періодичні дощі, подекуди з грозами. При цьому сильно спекотно не буде: у Києві у вихідне повітря прогріється до +20+22 градусів, а під час дощів температура опускатиметься до +17+20 градусів.

Від дощової погоди у неділю зможуть відпочити лише мешканці західних областей, а також Одеської та Вінницької областей.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...