facebook

Електронним повісткам бути? У Міноборони зробили важливу заяву: коли все розпочнеться

Міноборони не працює над впровадженням е-повісток


Питання про розсилку е-повісток давно турбує військовозобов’язаних українців, але, як заявили в Міноборони, електронні повістки в Україні зможуть з’явитися тоді, коли з’явиться відповідний закон, пише портал.live.

Поки що в Україні не розпочали роботу над впровадженням електронних повісток для військовозобов’язаних українців, а повістки існують лише у паперовому вигляді. Це пов’язано з тим, що немає законодавчої підстави для старту розробки відповідного сервісу.

Як пояснила заступник міністра оборони Катерина Чорногоренко, додаток відомства з оновлення військово-облікових даних “Резерв+” не має функції розсилки повісток військовозобов’язаним чоловікам.

“Наразі, згідно з чинним законодавством, поняття електронного порядку денного не існує. У додатку Резерв+ немає такого функціоналу”, – зазначила Катерина Чорногоренко.

Також вона розповіла про те, що в Міністерстві оборони зараз не ведуться жодні роботи щодо впровадження електронних повісток у “Резерв+”. Для цього необхідно, щоб народні депутати розробили та ухвалили закон про електронні повістки. І навіть у разі виникнення законодавчого документа запровадження процедури розсилки електронних повісток має супроводжуватись усіма необхідними нормотворчими процедурами.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Водночас в Україні з 16 липня розпочнеться розсилання повісток поштою, які будуть направлені ТЦК рекомендованим листом на адресу прописки військовозобов’язаних громадян. При цьому повістка має бути правильно оформлена та містити необхідні дані, підписи або печатки керівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Інакше військовозобов’язаний зможе відмовитися від повістки. Також це можливо у випадку, якщо повістка надійшла не рекомендованим листом.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...