facebook

Водіїв затиснули остаточно: Шмигаль підписав наказ запровадити нові перевірки та покарання для всіх автовласників

До чого готуватися

Уряд ухвалив рішення щодо зміни правил державної реєстрації та зняття з обліку транспорту, посиливши перевірки водіїв. Відповідну ухвалу опубліковано на урядовому порталі.

Так, Кабмін навів норми порядку державної реєстрації у відповідність до закону “Про санкції”. Зміни стосуються:

автомобілів;
автобусів;
самохідних машин;
мотоциклів усіх типів, марок та моделей, мопедів;
причепів, напівпричепів, мотовізок;
іншого аналогічного транспорту.
Нове рішення встановлює обов’язкову перевірку інформації про громадян, які звертаються до сервісних центрів МВС за послугами через Державний реєстр санкцій.

Співробітники сервісних центрів МВС повинні відмовляти в обслуговуванні, якщо виявлять, що фізичні чи юридичні особи, які звернулися за державною реєстрацією (перереєстрацією) або зняттям з обліку транспорту (зокрема, у разі списання транспорту), перебувають під обмеженням санкцій.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зазначимо, в Україні значно побільшало випадків передачі автомобілів чоловіками своїм дружинам. Це, ймовірно, пов’язано з новим законопроєктом про мобілізацію, який запроваджує певні обмеження на володіння майном для чоловіків, які ухиляються від мобілізації.

З початку квітня кількість реєстраційних операцій у сервісних центрах МВС зросла на 42%. Найбільш популярним є перереєстрація за договорами купівлі-продажу та дарування.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...