facebook

Е-бронювання через “Дію”: у Міноборони розповіли, коли запустять і як працюватиме

В уряді готуються до запуску бета-тестування е-бронювання


Незабаром українцям відкриється можливість електронного бронювання працівників за допомогою порталу “Дія”: у Кабміні готуються запустити роботу сервісу, яка буде розпочата у форматі бета-тестування. Про це пише unn.ua.

Послуга електронного бронювання дозволить керівникам критично важливих підприємств надати броню від мобілізації для своїх працівників, яким не потрібно буде надавати будь-які дані. Як зазначила заступник міністра оборони з питань цифровізації Катерина Чорногоренко, глави підприємств зможуть отримати доступ до персональних даних через Оберіг, після чого подати запит на бронювання підлеглих.

Кожен керівник критично важливого підприємства через “Оберіг” отримає доступ до записів у реєстрі пенсійного фонду щодо працівників. Працівника, який підлягає бронюванню, керівник зможе зареєструвати онлайн, і ця інформація буде передана в “Оберіг”. Катерина Чорногоренко.

За її словами, кожен заброньований на підприємстві працівник зможе одержати підтвердження цього статусу через додаток Міноборони “Резерв+”.

“Статус електронного бронювання відображатиметься саме при формуванні електронного військово-облікового документа через додаток. Тобто ті, хто завантажив електронний військово-обліковий документ з QR-кодом, бачитимуть у правій стороні всі дані про бронювання”, – уточнила Катерина Чорногоренко.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...