Українські водії нерідко не встигають стежити за останніми оновленнями законодавства у сфері експлуатації автомобілів і ПДР.
Що нерідко призводить до неприємних сюрпризів.
Зокрема, багато хто може не знати, що порушує через деяку невідповідність даних у водійських правах і техпаспорті.
Так, автомобілісти в Україні часто помиляються, вважаючи, що отримання посвідчення тієї чи іншої категорії дає їм право керувати й іншими транспортними засобами, на які насправді потрібно отримувати окремий дозвіл.
Наприклад, водії з категорією “С” можуть бути впевнені, що можуть водити всі вантажівки. На ділі ж, якщо дозволена маса транспортного засобу більша за 7 400 кг, то сідати за кермо такого авто їм заборонено.
При першій зупинці поліція оштрафує їх.
Те саме стосується водіїв мопедів і скутерів з відкритою категорією “А”, але без категорії “А1”.
Причому нерідко необізнані порушники вважають, що подібний проступок обійдеться їм у кілька сотень гривень і то, якщо зловить поліція.
Багато хто не в курсі, що вже кілька років як за такі порушення штрафують мінімум на 3 400 гривень.
У грудні 2024 року пенсійні виплати збільшаться у тих пенсіонерів, хто отримає право на вікову…
У Верховній Раді зареєстровано новий законопроєкт, спрямований на посилення адміністративної відповідальності за систематичні порушення правил…
Міністерство оборони України продовжує модернізувати додаток "Резерв+", додаючи до нього нові можливості, що полегшують взаємодію…
Україна наразі розробляє кілька вітчизняних балістичних ракет. Такою інформацією поділилася заступниця міністра стратегічних галузей промисловості…
Клієнти Monobank зіткнулися із важливими змінами у політиці банку. Згідно з повідомленнями ЗМІ, фінансова установа…
Мобілізаційний резерв України зараз складає 3,7 млн чоловік. Про це йдеться у статті видання The…