Categories: Цікаво

Дослідники вказали на ознаки високого інтелекту

Часто шкідливі звички і неохайність вказують на високий інтелект
Дослідники з’ясували, що ряд негативних або специфічних рис характеру вказує на високі інтелектуальні здібності людини, пише znaj.ua з посиланням на likar.info.

Часто неабиякі інтелектуальні здібності проявляються у лівшів. Вчені підтвердили свою гіпотезу експериментально. В ході дослідження з’ясувалося, що ті, хто пише з дитинства лівою рукою, набагато краще справлялися з математичними завданнями.

На високий рівень розвитку вказує і недбалість. Дослідники з Університету Гронінгена довели, що деякі люди працюють і думають ефективніше, якщо навколо них панує хаос. Недарма відомі мислителі, наприклад Альберт Ейнштейн, були відомі своє геніальністю і неохайністю.

Якщо людина не стежить за тим, що говорить, то це підтверджує її інтелектуальні здібності. Люди, які часто божаться і матюкаються, не завжди є негативними персонажами. Багато з них мають більший словниковий запас, ніж їх красномовні колеги.

Інтелектуалів відрізняє відмінне почуття гумору. Ця риса свідчить про розумову перевагу і про творчі здібності. Адже потрібно знати і вміти сказати вчасно смішний жарт.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім того, на думку дослідників, “сови” часто розумніші, тих, хто лягає спати разом з сонцем. Ті хто лягає спати раніше, як показує практика більш ліниві і менш схильні пізнавати щось нове.

Часто розумні люди виявляються жахливими панікерами. Саме здатність проектувати потенційно можливі події, свідчить про розвиненому інтелекті. Такі люди більш глибоко аналізують минуле і здатні представляти майбутнє з усіма ризиками.

Занижена самооцінка також свідчить про високий рівень розвитку мозку. Менш компетентні люди часто оцінюють свій інтелект вище, а розумні – навпаки применшують свій потенціал. Саме з цієї причини дурні люди говорять більш впевнено, ніж інтелектуали.

Вчені з’ясували, що старші діти мають більш високі показники тесту IQ, ніж їх молодші брати і сестри. Причина криється в тому, що на них більше впливає не біологічний, а соціальний фактор. У підсумку в їх арсеналі є значно більше можливостей і навичок.

annashchesna

Recent Posts

“Пенсіонери не чекали на несподіванку, пенсія зміниться для цих 3-х категорій українців”: змінили вимоги до стажу (ВІДЕО)

З січня в Україні змінили вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію за віком.…

10 години ago

Поразка у війні та повернення в жах 90-х: астролог розповів, що чекає на Росію у 2025-му

Переворот у Кремлі, курс на рівні 150 рублів за долар, дефіцит харчових продуктів – усе…

10 години ago

Навіть синоптики в паніці: в Україну йде аномальна погода – такого січня ще не було

Якою буде погода у січні, такої аномальної температури ще не було В Україну йде аномальна…

13 години ago

Українським чоловікам дозволять виїжджати за кордон

Повідомляється, що європейські країни готують програми возз'єднання сімей для громадян України, що може посилити і…

13 години ago

Терміново перевірте багажник: поліція незаконно штрафує водіїв за відсутність одного атрибута

Під час зупинки автомобіля поліція має право не тільки дати оцінку вашим діям на дорозі…

15 години ago

В Україні запрацює закон «Про дошкільну освіту»: що зміниться з нового року

Роз'яснення дали у МОН. В Україні з 1 січня починає діяти закон «Про дошкільну освіту».…

15 години ago