facebook

Серця розриваються від втрат. На фронті загинули шестеро Героїв із області на заході України

На Рівненщині попрощались із шістьма захисниками, які загинули на фронті під час виконання бойового завдання.

Про це повідомили у Рівненській ОВА.

Валерій Панченко
26-ти річний чоловік вступив до лав ЗСУ в лютому 2023 року. Служив оператором станції радіоперешкод 80-ої бригади. На жаль, 4 липня 2024 року воїн загинув на Донеччині.

Василь Павлів
З березня 2022 року служив у Збройних силах України. На жаль, Герой загинув 5 липня 2024 року під час ведення бойових дій в Донецькій області.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Олександр Федорук
Воїн мав звання сержанта Збройних Сил України. Служив старшим механіком-водієм. На жаль, захисник загинув 4 липня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку.

Едуард Школьний
У лютому 2024 року його мобілізували до війська. Старший солдат загинув 1 липня 2024 року під час бойових дій на Донецькому напрямку.

Юрій Кучер
У Збройних Силах України мав звання старшого сержанта та служив стрільцем стрілецького батальйону. Боєць загинув 4 липня 2024 року від поранень, отриманих під час виконання бойових завдань у Запорізькій області.

 

Андрій Швець
До лав Збройних Сил України чоловіка призвали у березні 2023 року. 40-річний чоловік загинув у жахливій ДТП на Рівненщині 6 липня, повертаючись із відпустки до військової частини.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...