Categories: Події

Ірина Фаріон померла у лікарні. Що поліції відомо про підозрюваного

Сьогодні, 19липня, Ірина Фаріон померла у лікарні.

Про це повідомили у пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова.

Попри всі зусилля медиків, врятувати її не вдалося, повідомляє голова ОВА.

“Дуже прикро, але, попри всі зусилля медиків, врятувати Ірину Фаріон не вдалося. Щирі співчуття рідним, близьким та учням Ірини Дмитрівни”, – повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Правоохоронці розшукують чоловіка, який стріляв у мовознавицю та колишню нардепку Ірину Фаріон. Відомо, що підозрюваний кілька днів перебував біля будинку загиблої.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Про це під час брифінгу розповів міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

За словами очільника МВС, подробиць про особу нападника немає.

“Ми намагаємось встановити, що це за люди були, чи людина. Дійсно, ми можемо підтвердити, що кілька днів ця людина знаходилась в цьому одязі, який ви бачили у ЗМІ. Ця людина дійсно перебувала біля будинку Ірини Фаріон у визначений час”, – сказав Клименко.

Правоохоронцям відомий калібр зброї, з якої стріляли у Фаріон. Також було знайдено гільзу.

“Після розтину, після проведення судово-медичної експертизи ми будемо мати додаткову інформацію, але на все потрібен час”, – наголосив Клименко.

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago