Categories: Погода

Грозові дощі та комфортні градуси: синоптик Діденко попередила про погоду

За повідомленням синоптика Наталки Діденко в Україні завтра, 23 липня, дощі та грози найбільш ймовірні в західних областях, подекуди на сході України, а ввечері і на північному сході країни. На решті території – сухо, сонячно.

Температура повітря протягом дня передбачається в межах +26 – +30 градусів, на заході місцями навіть свіжіше +24 – +26 градусів. І у південній частині країни найспекотніше +31 – +34 градуси.

У Києві у вівторок, 23 липня, буде без опадів, максимальна температура повітря становитиме близько +28 градусів. Достатньо комфотне літо. І забігаючи трохи на перед, впродовж четверга-п’ятниці в столиці очікується короткочасне зниження температури повітря до +23+25 градусів. У суботу-неділю помірна спека знову відновиться. Тож можна сміло планувати на вихідні пляжний відпочинок.

Саша

Recent Posts

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

5 днів ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

2 тижні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

3 тижні ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

3 тижні ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

3 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

4 тижні ago