Державна регуляторна служба (ДРС) скасувала наказ Міністерства освіти й науки, який позбавляв аспірантів, що навчаються за контрактом на денній формі, права на відстрочку від мобілізації.
Це рішення стосується спірного наказу міністра Оксена Лісового, яким було обмежено доступ до денної форми навчання на контракті в аспірантурі. Таким чином, аспіранти відновили своє право на відстрочку та можливість продовжувати навчання за обраною формою.
Про це повідомляє Комерсант український із посиланням на відповідний документ регулятора №2886/20-24 від 19 липня 2024 року. Через суперечливий наказ міністра освіти Оксена Лісового, аспіранти, які навчаються на контрактній основі за денною формою, втратили право на відстрочку від мобілізації.
Тепер аспіранти, що навчаються за контрактом на денній формі, матимуть право на відстрочку від мобілізації.
🔥 Україна потребує сильних і сміливих! Ти молодий, рішучий і готовий брати відповідальність за своє…
Відтепер для молодих громадян віком від 18 до 24 років відкрита можливість приєднатися до елітних…
Легендарна 38 бригада морської піхоти: ставай рішучим і безжальним, як Аквамен 38-ма окрема бригада морської…
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…
🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…
Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…