Про з посиланням на канал “ПолітБавовна” пише видання “Факти”.
“Порошенком було організовано і успішно реалізовано операцію „ухилянт“ для відомого російського адвоката Іллі Новікова, який, за нашими даними, отримав українське громадянство”, — йдеться в повідомленні.
Як стверджує канал, у травні-червні 2024 року Новіков був оформлений на роботу на вінницький агрокомплекс “Зоря Поділля”, який займається вирощуванням та перероблюванням цукрових буряків.
Агрофірма була заснована “Укрпромінвест-Агро”, власниками якого є сім’я Порошенко. І вона активно подає списки на бронювання співробітників.
Видання нагадує, що Новіков був адвокатом 1-го номера списку “Батьківщини” Надії Савченко, а з 2019-го — особистим адвокатом Порошенка, зокрема й у справі про державну зраду, яку розслідує ДБР.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…