Міністерство оборони підтримує необхідність ухвалення законопроекту про надання відстрочки від призову чоловікам, у яких неповнорідний брат чи сестра загинули або зникли без вісти на війні.
Про це повідомляється на сайті Кабміну. В повідомленні зазначається, що Міноборони підтримує ухвалення в першому читанні законопроекту №11391 “Про внесення змін до закону “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо розширення кола військовозобов’язаних чиї близькі родичі, зокрема рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра, загинули або зникли без вісти під час участі у бойових діях, для надання відстрочки від призову на військову служби під час мобілізації”.
Законопроект було внесено на розгляд парламенту групою народних депутатів з різних фракцій парламенту.
Відповідно до законодаавства України, повнорідними є брати та сестри, які мають спільних батьків, а неповнорідними є брати, які мають спільну матір або батька.
На сьогодні законодавством передбачено, що таку відстрочку від призову мають повнорідні брати, тобто рідні брати по матері та батькові. Законопроектом передбачена відстрочка для тих чоловіків, в яких під час АТО чи повномасштабного вторгнення Росії загинули або зникли безвісті рідні по матері чи батькові брат або сестра.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…