У Верховній Раді розробили три концепції економічного бронювання від мобілізації.
Про це йдеться у повідомленні Апарату Верховної Ради України, пише УНІАН.
Зазначається, що концепції економічного бронювання були представлені під час зустрічі, яку організував Комітет з питань економічного розвитку.
У Раді наголосили, що варіанти, які були запропоновані законодавцями, передбачають:
сплату спеціального збору за бронювання працівників;
бронювання на підставі заробітної плати;
змішану модель бронювання.
Через такі обговорення планується напрацювати узгоджені пропозиції, які врахують для доопрацювання законодавчих ініціатив.
Водночас голова комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха підкреслив, що від сплати спеціального збору можна отримати приблизно 200 млрд гривень на рік, що становить близько двох третин усіх коштів, які призначені в Україні на закупівлю вітчизняного озброєння.
Своєю чергою заступник міністра оборони Іван Гаврилюк наголосив, що Україні потрібно нарощувати можливості фінансування оборони.
Нагадаємо, для підприємств, які займаються перевезеннями, змінили правила бронювання співробітників. Такі зміни передбачено до постанови Кабміну №76. Крім того, внесено зміни до наказу Мінінфраструктури №303 (підписання та публікація очікується наступного тижня).
Також повідомлялось, що від 17 липня на порталі “Дія” запрацював сервіс електронного бронювання. Загалом близько 3 тисяч компаній скористалось системою, а відсоток відмов у бронюванні співробітників доволі невеликий.
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…