На дорогах з’явилися нові знаки дорожні. Не всі водії знають, що це означає
Нові дорожні знаки шокували українських водіїв
На дорогах з’являються нові дорожні знаки, які запроваджують у ступор українських водіїв. Про те, що вони означають, пише сайт “Твоя машина”.
Останнім часом українські водії помічають дедалі більше змін та нововведень у правилах дорожнього руху. Деякі з них українці бачать та чують уперше. Однак незнання правил не звільняє від відповідальності. Нові дорожні знаки можна зустріти найчастіше в країнах Єврозони. Один із них, якого наші водії не бачили раніше – це забороняючий знак з чорними точками.
Цей знак зараз можна знайти в Іспанії, проте незабаром він може з’явитися на дорогах та інших країнах Європи. А оскільки Україна форсованими темпами прагне стати членом Євросоюзу, слід очікувати на появу цих знаків і в нашій країні.
Забороняючий сигнал із чорними крапками на білому тлі зовні дуже нагадує
вже раніше відомий попереджувальний знак “сипкий гравій”, проте означає він зовсім інше. В Іспанії цей знак ставлять для позначення зон із низьким рівнем викидів. Це означає, що на цю територію не можна в’їжджати транспортним засобом, що має високий рівень токсичності вихлопних газів.
Як відомо, європейці досить сильно стурбовані питаннями екології та прагнуть робити все можливе, щоб зменшити кількість шкідливих викидів у навколишнє середовище. Тому українським водіям слід бути обережнішими, бо подібні порушення можуть обійтися чималими штрафами.
Нагадаємо, як зрозуміти регулювальника на дорозі у разі відключення електрики у місті.
Українцям розповіли, що заборонено передавати рідним у спадок Що українцям заборонено передавати рідним у спадок…
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…