Хто буде платити за бронь?
Народний депутат та член Комітету з питань економічного розвитку Богдан Кицак повідомив, що за економічне бронювання військовозобов’язаних буде сплачувати роботодавець.
Саму суму бронювання сплачує роботодавець. І не за всіх заброньованих чоловіків. Кількість обмеження буде від 30 до 50 відсотків, залежно від того, яке буде прийняте кінцеве рішення, – зауважив Богдан Кицак.
Нині ж у Раді чекають фіналізоване рішення від Кабінету міністрів, який відрегулює або розширить перелік людей, яких можна буде забронювати.
У Мінекономіки заявили, що економічне бронювання має запрацювати в жовтні-листопаді цього року.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…