ТЦК отримали всевладдя – не показав документів штраф 25 тисяч – подробиці
За те, що громадянин не показав документів, ТЦК випишуть штраф 25 тисяч – подробиці
Як стало відомо, що ТЦК можуть штрафувати українців на великі суми через те, що ті не показали їм свої документи. Про такий випадок розповів адвокат Володимир Крекотень.
“Не показав військово-обліковий документ — штраф 25 тис грн за відмову”, – адвокат Володимир Крекотень.
“Також за такий проступок можуть конфіскувати або арештувати майно, але для ухвалення такого рішення суду треба набратись штрафів на суму, яка може перевищити 160 тис грн.” – додав адвокат.
Слід звернути увагу, що як наголосив адвокат, з’ясовується, що конфіскувати можуть все, лишать тільки особисті речі, нагороди, призи, почесні та пам’ятні знаки.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…