Categories: Економіка

І це за один долар: українців попередили, який буде курс у 2025 році.

Аналітики дали прогноз щодо курсу долара наступного, 2025 року.

Що буде з курсом долара у 2025 році
Наступного року курс долара до гривні зросте. Він може становити понад 44 грн. Про це у коментарі YouTube-каналу заявив керівник аналітичного департаменту інвесткомпанії Concorde Capital Олександр Паращій.

Експерт нагадав, що уряд закладає у проекті держбюджету-2025 курс 45 гривень. Таким чином, долар у порівнянні з цим роком подорожчає трохи більш ніж на 10%.

“На мою думку, те, що вони закладають, трохи забагато, але не виглядає зовсім нереалістично. Я більше схилявся, що середній курс наступного року буде десь у районі 44-44,5. Це виглядає більш досяжно навіть з погляду безпеки НБУ”, – зазначив Паращій.

Він нагадав, що останній рік Національний банк намагався тримати паритет між збільшенням ціни долара в обмінниках та ставками на гривневі депозити.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Якщо середній курс буде не 45, а 44 наступного року, то недоотримання бюджету у вигляді ПДВ на імпортні товари та мита становитиме приблизно до 20 млрд. гривень. Це не супер критична сума”, – вважає експерт.

Він також уточнив, що НБУ більш оптимістично бачить зростання економіки наступного року, тому недоотримання податку на імпорт через нижчий курс може бути компенсовано за рахунок кращих зборів податків.

Саша

Recent Posts

Віталію Шабуніну можуть оголосити підозру за ухилення від служби в армії — ЗМІ

Керівнику Центру протидії корупції Віталію Шабуніну найближчим часом можуть пред’явити підозру у справі, що стосується…

1 годину ago

“Чим гірше Україні, тим вигідніше Порошенку” — експерт прокоментував європейський тур нардепа

Політичний експерт Валентин Гладких заявив, що Петро Порошенко під час поїздки до Європи робить заяви,…

1 годину ago

Контракт 18-24: Свідомий вибір на шляху до перемоги та стабільності

«Контракт 18-24 — це не примус, не мобілізація і не обов’язок. Це можливість для людей…

20 години ago

Молоді Герої: Добровольці 92-ї окремої штурмової бригади Івана Сірка в строю!

Добровольці, що поповнили лави 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка за програмою…

24 години ago

росія готує нову інформаційну атаку: фейкові “документалки” про ЗАЕС як спроба переписати історію

⚡️Згідно з інформацією, отриманою у Силах оборони України, Центр протидії дезінформації повідомляє, що росіяни планують…

2 дні ago

“Це пекло, а не війна”: Північнокорейський солдат у полоні розповідає правду про ЗСУ та українські дрони

Північнокорейський військовий, що потрапив у полон до наших хлопців, у справжньому шоці. Він зізнається: "Нас…

2 дні ago