Categories: Освіта

Через новий військовий збір в Україні зарплата вчителів зменшиться на 3,5%. В Уряді обіцяють якось пом’якшити цей удар

Зниження виплат вчителям на 3,5% після підвищення військового збору з 1,5% до 5% є проблемним питанням з огляду на невисокий розмір заробітної плати, тому буде зроблена спроба розв’язати його в процесі ухвалення закону про держбюджет на 2025 рік.

Таку заяву зробив віце-прем’єр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Ми постараємося вирішити це питання під час ухвалення закону про бюджет на 2025 рік», — сказав він. Федоров уточнив, що одним із можливих інструментів вирішення цієї проблеми може стати освітня субвенція.

Раніше повідомлялося, що з другої спроби Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про збільшення податків № 11416д.

Як повідомив народний депутат України Ярослав Железняк, це «історично велике збільшення податків на 58 млрд грн цього року і 137 млрд наступного».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Законопроєкт передбачає:

підвищення військового збору з 1,5% до 5%;
збільшення податків на 1−2 групу ФОПів;
авансові внески на АЗС;
1% на всіх формах ФОП 3-ї групи;
25% прибутку на фінустанови;
помісячна звітність ПДФО (для економічного бронювання);
50% податок на прибуток банків у 2024 році.
«Оскільки до жовтня закон у цілому не буде ухвалено, то впровадження буде „заднім числом“ із 01 жовтня», — підкреслив депутат.

Саша

Recent Posts

Eкіпаж дронів-перехоплювачів 55 оабр “Запорізька Січ” з 1 по 11 березня знищив 91 БпЛА

Один екіпаж дронів-перехоплювачів 55-та окрема артилерійська бригада «Запорізька Січ» за короткий проміжок часу показав результат,…

1 тиждень ago

Ти вже сильніший, ніж думаєш

Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…

1 тиждень ago

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

1 місяць ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

2 місяці ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

2 місяці ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

2 місяці ago