“З полоненими возитися ніколи”: тварина, яка розстріляла наших хлопців, розкрила правду

Він зізнався, як орки поводяться з нашими військовими

Окупант, який розстріляв наших військових, розповів правду
Російський окупант, який розстріляв наших бійців у Нью-Йорку, розповів правду про те, як насправді орки поводяться з нашими полоненими. Відео із допитом було опубліковано батальйоном “Азов”.

Росіянина звуть Вечеслав Делягєв (1976 р.н.) і він служив у російському батальйоні “Шторм”. До лав орків потрапив на порядок денний. Його завезли до Донецької області та дали команду на штурм населеного пункту Нью-Йорк.

“Нас відправили, останніх 6 людей нас було. Вже відправляти не було кого”, – каже окупант.

На місці вони побачили гори побитої російської техніки та трупи. Потім з’ясувалося, що з їхнього батальйону раніше зникли безвісти 50 людей, а половина Нью-Йорка вже була відбита Азовом.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“У міру просування ми штурмували вогневу точку… Нам у полон потрапило 3 військовослужбовці української армії. Після того, як старший зв’язався з командуванням, йому по рації було передано, що з полоненими возитися ніколи, полонених нікого не брати і дали команду розстріляти”, – розповідає окупант.

Після розстрілу беззбройних українських військових група російських нелюдів попрямувала далі і потрапила під потужний обстріл мінометами та FPV-дронами. Делягєв єдиний, хто вижив у результаті обстрілу. Після цього вирішив здатися у полон Азову, щоб зберегти собі життя.

Він пізнається, що й раніше по рації чув по рації накази російського військового командування про розстріл українських полонених бійців.

“Також вони надходять і зі своїми. Якщо якась група не хоче йти вперед, виписується “червона картка” і слідом за ними йде інша група, яка заходить туди і якщо ця група не пішла вперед, їх там же “обнулюють”, – каже Делягєв.

Він сказав, що склад його підрозділу змінився тричі, тому що вбили всіх і російське військове командування використовує людей як гарматне м’ясо. Його самого побив начальник роти через те, що він відмовлявся пораненим йти в бій. Він зазначив, що росіяни не допомагають навіть своїм пораненим. Їх просто залишають на полі бою.

На ситуацію вже відреагував уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубинець. Він заявив, що надсилає листи на ООН та МКЧХ.

“Зі свого боку, як Омбудсман України, вимагаю від міжнародної спільноти фіксувати ці порушення Женевської конвенції про поводження з військовополоненими та міжнародного гуманітарного права”,
– заявив Дмитро Лубинець.

Він зазначив, що вбивства росіянами українських полонених – це військові злочини і заявив, що кожен такий злочин має бути зафіксований.

“Такі речі – це неприпустимо і порушення прав людини! У той же час, поведінка російських військових толерується від їхнього вищого керівництва. Саме тому необхідна фіксація та перевірка кожного злочину та належне покарання!”, – пише Лубинець.

Саша

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

2 дні ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

3 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago