«Хеннесі на розлив». Рецепт домашньоrо елітного коньяку! В 100 разів краще магазинного

3 роки тому одногрупник-вірменин приніс пляшку коньяку. Я реально думав, що це елітка, а виявилося що він сам готував! Тепер і я теж роблю свій домашній коньяк! За смаком один в один з Хеннесі!

 

Робити коньяк з горілки або з самогону – це вже вам вирішувати. Це вже не так важливо, хоча відмінність є, але відчути цю різницю зможуть тільки справжні гурмани.

Рецепт домашнього коньяку

Для приготування 3-ох літер нашого домашнього коньяку нам знадобиться:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

– Дві столові ложки сушеної кори молодих пагонів пагонів дуба.
– Одна столова ложка чорного чаю.
– Три столові ложки цукру.
– Одна чайна ложка соди харчової.
– Вісім сухих суцвіть гвоздики. (Звичайна приправа).

Беремо бутель з горілкою або самогоном, у кого що є, і всі наші підготовлені інгредієнти висипаємо в бутель. Можете для свого заспокоєння все це перемішати. Бутель закриваємо герметично кришкою і ставимо в темне місце на два тижні. У таких пропорціях наш домашній коньяк буде мати насичений смак. Якщо вам не сподобається такий смак коньяку, то ви можете додати дуба менше.

Зі свого досвіду скажу, що кора дуба буває різна, і я б навіть для першого випадку зменшив дозу кори в коньяк. Це ви зможете обрати найбільш прийнятний для по своєму смаку.

Ще можна чай брати не на вагу, а пакетований. В такому випадку на бутель горілки або самогону вистачить два пакетики чаю.

Через два тижні ви проціджуєте ваш домашній коньяк, і вже чистий коньяк закочує кришкою. Якщо ви звичайно не збираєтеся вже пити. Пити його можна вже відразу після відціджування, але я зазвичай закриваю кришками і ставлю на зберігання в темне прохолодне місце.

Якщо ви переживаєте що наш домашній коньяк буде пахнути горілкою або самогоном, не переживайте. Я зазвичай використовую домашній самогон, люблю бути впевненим у своїй продукції, і після двох тижнів відстою домашнього коньяку я запаху не спостерігаю. А якщо ви робите запаси, а не на зараз, то вам тим більше переживати не варто.

Рекомендуємо переглянути цей смачний рецепт наливки

3 роки тому одногрупник-вірменин приніс пляшку коньяку. Я реально думав, що це елітка, а виявилося що він сам готував! Тепер і я теж роблю свій домашній коньяк! За смаком один в один з Хеннесі!

Робити коньяк з горілки або з самогону – це вже вам вирішувати. Це вже не так важливо, хоча відмінність є, але відчути цю різницю зможуть тільки справжні гурмани.

Рецепт домашнього коньяку

Для приготування 3-ох літер нашого домашнього коньяку нам знадобиться:

– Дві столові ложки сушеної кори молодих пагонів пагонів дуба.
– Одна столова ложка чорного чаю.
– Три столові ложки цукру.
– Одна чайна ложка соди харчової.
– Вісім сухих суцвіть гвоздики. (Звичайна приправа).

Беремо бутель з горілкою або самогоном, у кого що є, і всі наші підготовлені інгредієнти висипаємо в бутель. Можете для свого заспокоєння все це перемішати. Бутель закриваємо герметично кришкою і ставимо в темне місце на два тижні. У таких пропорціях наш домашній коньяк буде мати насичений смак. Якщо вам не сподобається такий смак коньяку, то ви можете додати дуба менше.

Зі свого досвіду скажу, що кора дуба буває різна, і я б навіть для першого випадку зменшив дозу кори в коньяк. Це ви зможете обрати найбільш прийнятний для по своєму смаку.

Ще можна чай брати не на вагу, а пакетований. В такому випадку на бутель горілки або самогону вистачить два пакетики чаю.

Через два тижні ви проціджуєте ваш домашній коньяк, і вже чистий коньяк закочує кришкою. Якщо ви звичайно не збираєтеся вже пити. Пити його можна вже відразу після відціджування, але я зазвичай закриваю кришками і ставлю на зберігання в темне прохолодне місце.

Якщо ви переживаєте що наш домашній коньяк буде пахнути горілкою або самогоном, не переживайте. Я зазвичай використовую домашній самогон, люблю бути впевненим у своїй продукції, і після двох тижнів відстою домашнього коньяку я запаху не спостерігаю. А якщо ви робите запаси, а не на зараз, то вам тим більше переживати не варто.

Рекомендуємо переглянути цей смачний рецепт наливки

Саша

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

2 дні ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

3 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago