Втрати України у війні можуть становити не менше 60-100 тис. загиблих військових
Втрати української армії за час повномасштабної війни можуть становити від 60 до 100 тисяч загиблими. Крім того, ще близько 400 тисяч військових могли отримати поранення, пише видання The Economist.
Оцінка базується на звітах розвідувальних агентств, посадових осіб міністерства оборони, дослідників та розвідданих із відкритих джерел.
Враховано також дані на сайті Ualosses: там йдеться про підтверджену загибель щонайменше 60,4 тисяч українських військових.
«Цифри показують, що понад 0,5% довоєнного чоловічого населення України боєздатного віку (18-49 років) було вбито. Дані про втрати України не є вичерпними, і не весь вік солдатів відомий. Фактична частка чоловіків, які загинули на війні, вища.
Частка тих, хто поранений і не може продовжувати боротися, ще більша: якщо припустити, що від шести до восьми українських солдатів зазнають тяжких поранень на кожного вбитого в бою, то майже один із двадцяти чоловіків боєздатного віку загинув або поранений настільки, що не може продовжувати боротися», – йдеться у публікації.
Видання зазначає, що втрати України та росії у відсотковому відношенні до чисельності населення вищі, ніж кількість загиблих у війнах у В’єтнамі та Кореї разом узятих.
Водночас за станом здоров’я з військової служби у запас звільнено 41 особу вищого офіцерського складу від початку повномасштабної війни – таку інформацію надало Головне управління комунікацій Збройних Сил України у відповідь на запит Радіо Свобода.
«Контракт 18-24 — це не примус, не мобілізація і не обов’язок. Це можливість для людей…
Добровольці, що поповнили лави 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка за програмою…
⚡️Згідно з інформацією, отриманою у Силах оборони України, Центр протидії дезінформації повідомляє, що росіяни планують…
Північнокорейський військовий, що потрапив у полон до наших хлопців, у справжньому шоці. Він зізнається: "Нас…
В рамках ініціативи «Синів політиків — на фронт!» українські військові зібрали кошти на квиток до…
Мир — це не подарунок. Це здобуток Мир не з’являється сам по собі. Його виборюють…