Categories: Погода

“В Україну йде найхолодніша ніч, лютий мороз у -7 градусів і снігопад пруть у ці міста”: де негода і дощ будуть на Новий рік

У четвер, 19 грудня, у більшості регіонів України очікують нічні заморозки – температура повітря опуститься до -7 °C. Також прогнозується мокрий сніг.

Як інформує “ЕСПРЕСО”, про це повідомляє синоптикиня Наталка Діденко.

У східних областях України, зокрема на Полтавщині, Чернігівщині, Сумщині, Запоріжжі та Дніпропетровщині вночі 19 грудня очікується -3…-7 °C. На решті території України у нічні години від -1 °C до +3 °C.

Упродовж дня температура повітря, попередньо, буде такою:

на сході +1…+3 °C,

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

на півночі +3…+6 °C,

у центрі +3…+7 °C,

на заході +5…+10 °C,

на півдні +6…+11 °C,

на Запоріжжі +4…+5 °C.

“Вітер переходитиме з північно-західного на південно-західний, все ще рвучкий, активний. Опади – сніг з переходом у мокрий сніг, а вдень і дощ – імовірні лише на сході та північному сході України”, – пише синоптикиня.

Яку погоду очікувати у Києві

У Києві вночі 19 грудня передбачається 0…+2 °C, завтра вдень +4…+6 °C. Опади не передбачаються, але буде поривчастий південно-західний вітер.

У середу, 18 грудня, у більшості регіонів України температура повітря триматиметься у межах 0…+10 °C. Похолодання в областях очікується після 20 грудня.

Як інформує “НВ”, прогнози погоди заздалегідь попереджали про можливе похолодання в Україні у другій половині поточного тижня.

Синоптикиня Наталка Діденко, на своїй сторінці у facebook, попередила про найхолоднішу ніч в Україні, строкату погоду місцями з рвучким вітром, мокрим снігом і дощем та повідомила, яка погода буде на Різдво та Новий рік.

“Найближча ніч принесе в Україну найнижчі градуси у близькій, та й навіть у неблизькій, синоптичній перспективі. У східних областях, на Полтавщині, Чернігівщині, Сумщині, Запоріжжі та Дніпропетровщині вночі 19-го грудня очікується 3−7 градусів морозу. На решті території України у нічні години від 1 морозу до 3 градусів тепла”, — попередила синоптикиня.

“Впродовж дня четверга температура повітря передбачається строкатою:

на сході +1+3 градуси

на півночі +3+6 градусів

у центрі +3+7 градусів

на заході +5+10 градусів

на півдні +6+11 градусів (лише на Запоріжжі усього +4+5 градусів)”, — зазначила експертка.

“Вітер переходитимем з північно-західного на південно-західний, все ще рвучкий, активний. Опади — сніг з переходом у мокрий сніг, а вдень і дощ — ймовірні лише на сході та північному сході України. На значній частині території України завтра без опадів”, — додала фахівчиня.

“У Києві 19-го грудня під подушки не зазирайте, Миколай вже поїхав відпочивати. Вночі у столиці 0+2 градуси, завтра вдень +4+6 градусів. Без опадів, із поривчастим південно-західним вітром. 21−22 грудня, в суботу та неділю, в Україні очікується невелике похолодання, проте денна температура повітря все одно буде „плюсовою“. Попередньо, Святвечір та Різдво також не будуть морозними, опади на свята більш ймовірні на південному заході та заході України. Новий рік, за попередніми прогнозами, не виглядає на такого, щоб із морозами”, — повідомила Діденко.

Саша

Recent Posts

“В Україні пенсіонерів чекає сюрприз, пенсія після 1 січня приголомшить”: одним виплати збільшать, а іншим – зменшать

У 2025 році частина українських пенсіонерів може позбутися доплат до пенсій або навіть усіх виплат.…

1 годину ago

Мобілізація з 18 років: Зеленський звернувся до українців із заявою

Дискусія про зниження мобілізаційного віку в Україні має більше політичного, ніж практичного характеру. Сучасна війна,…

12 години ago

“В Україні шириться жахливий вірус, блювота і ураження травної системи чекають дітей і дорослих”: будуть жар, біль і біда

У сусідній з Тернопільщиною області виявили спалах небезпечного захворювання: поширюється страшний вірус. Як інформує "ЛП",…

14 години ago

З 1 січня вже буде неможливо: водіїв попередили про жорстке обмеження та штрафи до 1000 євро

Українських водіїв попередили, що з першого січня набувають чинності нові правила оформлення "Зеленої карти" З…

16 години ago

Тепер буде одна картка замість багатьох: 5 банків нараховуватимуть виплати по-новому

В Україні оголосили про нововведення із допомогою. Презентовано єдину картку, на яку нараховуватиметься державна допомога.…

17 години ago

З нового року Польща посилить вимоги до українців, які планують в’їхати в країну

Як було анонсовано, майбутні зміни стосуватимуться Закону про іноземців, Закону про вищу освіту та науку,…

18 години ago