Американський долар втратив у ціні.
Національний банк України встановив офіційний курс валют на середу, 25 грудня. Так, порівняно з попереднім днем, вартість долара США впала на 1 копійку і становить 41,98 гривні.
Про це йдеться на офіційному сайті НБУ.
Ситуація традиційна: на кінець року зростає попит на гривню для виплати податків та інших виплат – премій, дивідендів тощо, тому не варто очікувати, що попит на долар збільшиться, радше навпаки.
Курс долара
1 долар США – 41,98 (-1 коп.)
Курс євро
1 євро – 43,63 (-1 коп.)
Курс злотого
1 польський злотий – 10,21 (+/-0 коп.)
Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 25 грудня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 41,9875 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 43,6334 гривень за 1 євро.
В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.
Долар в Україні почав швидко дорожчати – хитка рівновага, яку тривалий час підтримував Нацбанк, порушилася. Середній безготівковий курс дійшов до 42 грн/дол., а середній готівковий залишив цей рубіж позаду. Минулого тижня курс валют неприємно вразив тих, хто відклав на після вихідних купівлю валюти: за один долар готівкою довелося платити в середньому 42 грн і 3 коп. або на 10 коп. більше, ніж до вихідних. Найвища ціна продажу долара була 42,35 грн, найнижча – 42,02 грн/дол. Максимальний курс купівлі становив 41,95 грн.
Фінансовий аналітик Андрій Шевчишин зазначив, що на українському фінансовому ринку діяли кілька різнонаправлених чинників, які врешті-решт сформували поточний курс долара. Головна причина того, що гривня почала швидко дешевшати – Нацбанк зменшив обсяги продаж валюти на міжбанківському ринку. Безготівковий курс дійшов до 42 грн/дол., але далі регулятор його не пустив. Допомогли такі чинники, як збільшення наприкінці року пропозиції валюти від експортерів, котрі вигідно продавали її за високим курсом, і навпаки – зниження попиту з боку покупців. В свою чергу, економіст Андрій Забловський додав, що курс на готівковому ринку виріс менше, ніж очікувалося.
У Кабміні продовжили діючі бронювання Уряд автоматично подовжив строк діючих бронювань на місяць через кібератаку…
Хоча для них послуга все одно буде дешевшою З 1 січня 2025 року учасники бойових…
Наступного року очікуються зміни, військовозобов'язаних чоловіків повертатимуть із ЄС на Батьківщину Як військовозобов'язаних українців пропонують…
Інформація про зниження мобілізаційного віку не відповідає дійсності. Жодних законопроєктів щодо зниження мобілізаційного віку з…
В Україні деякі громадяни 18-60 років не підлягають мобілізації з різних причин. Частина українців не…
Військовозобов’язані громадяни, які через стан здоров’я тимчасово не можуть виконувати військові обов’язки, мають право отримати…