Комітет правоохоронної діяльності за результатами засідання рекомендував Верховній Раді України прийняти кілька законопроєктів.
Зокрема, йдеться про:
проєкт Закону, що скасовує відповідальність працівників державних або комунальних підприємств за статтею 201-2 Кримінального кодексу України, які продавали або використовували гуманітарну допомогу, благодійні пожертви у випадку, коли такі підприємства виконували «життєво важливі функції» (№ 12250);
законопроєкт, що удосконалює функціонування загальнодержавної системи боротьби з тероризмом, вдосконалює заходи та запроваджує нові механізми, спрямовані на запобігання тероризму. Зокрема, підвищуються адмінштрафи з 200 і до 400 неподаткових мінімумів громадян (№ 11030-1);
проєкт Закону, що посилює кримінальну відповідальність за збут дітям творів із контентом для дорослих. Також проєкт декриміналізує виготовлення та збут творів та зображень контенту для дорослих (№ 12191).
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…