Ситуація із освітою в Україні дуже насторожує.
За даними Міністерства освіти і науки України, повномасштабна війна, що триває, призвела до скорочення майже 40 000 педагогів по всій країні.
Крім того, заступник міністра Надія Кузьмичова наголосила, що до 2030 року понад 40% вчителів можуть вирішити повністю піти з професії.
Незважаючи на покращення у дистанційній освіті, воно не позбавлене недоліків. Воно посилило існуючі освітні проблеми, що призвело до більшої нерівності та невдач у навчанні дітей.
З 2022 року учні з різних верств суспільства та з різним рівнем освіти навчаються паралельно, що призвело до втрати однаковості в освітній системі.
Для вирішення цієї проблеми, що зростає, Міністерство поставило в пріоритет відновлення традиційного очного навчання в рамках ініціативи «Офлайн-школа».
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…