Якщо подивитися на наші дороги, може створитися враження, що в Україні живе більше іноземців, ніж українців. Латиші, чехи, німці, поляки, словаки … зустрічаються англійці і болгари. Це якщо говорити про номери на машинах.
Але який стан машин у цих «іноземців»? У більшості випадків вживані екземпляри мають литовські держзнаки. І зрозуміло чому – в Литву вони потрапляють з таких країн, як Німеччина і Австрія. Причому нерідко ці авто з Європи ліплять з декількох або відновлюють після ДТП. І лише потім, коли від машин залишаються лише гайки, вони потрапляють в Україну, як «небиті, нефарбовані і без пробігу по СНД». Ситуація з Польщею схожа, але в більшості випадків авто там жвавіше. Що стосується Німеччини – в принципі це кращий варіант. Якби не … Швейцарія!
Чому саме ця країна є оптимальною для вибору бу авто з Європи – дивись сюжет «Джедаї»:
Українцям розповіли, що заборонено передавати рідним у спадок Що українцям заборонено передавати рідним у спадок…
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…