Мобілізацію чоловіків, старших за 50 років, не зупинено — вона триває. Категорія громадян 50+ — це майбутні водії, логісти, тиловики.
Як інформує “ТСН”, таку думку висловила заступниця начальника РТЦК та СП у Києві Лариса Козак.
Відповідно до закону “Про військовий обов’язок і військову службу” військовозобов’язаними є чоловіки віком від 18 до 60 років. Їх, як і раніше, можуть призвати за мобілізацією.
“Щодо 50+ — все так само. Громадяни прибувають, проходять лікарську комісію, але за нашими настановами та керівними документами такі громадяни вважаються придатними до несення служби. Я на своєму досвіді не бачила випадків, коли їх відправляли на безпосередньо бойові посади”, – пояснила Козак.
Вона наголосила, що чоловіків такого віку вважають придатними до несення служби в частинах забезпечення.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…