Мобілізація за «чесним контрактом»: призивати зможуть із 18 років

Стали відомі подробиці ініціативи

Україна готується реформувати систему призову, зокрема для залучення громадян віком від 18 до 25 років, які наразі звільнені від мобілізації. Це частина зусиль із зміцнення Збройних сил у контексті триваючої війни з росією, повідомляє Associated Press з посиланням на заступника керівника Офісу президента, колишнього командира 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Павла Палісу.

В інтерв’ю іноземним ЗМІ, яке стало його першим після призначення на нову посаду, Паліса розповів, що Україна розглядає нові варіанти призову, оскільки поточна система, що дісталася від радянських часів, стримує прогрес.

– Ми фактично маємо величезний мобілізаційний ресурс. На мою думку, на сьогодні він більший, ніж те, що нам потрібно для виконання конкретних завдань на фронті, – сказав він.

У межах реформи передбачено впровадження так званого «чесного контракту», що включає фінансові стимули, чіткі гарантії навчання та заходи для забезпечення діалогу між солдатами і їхніми командирами.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Головна мета – залучити саме молодь віком 18-25 років, яка наразі не підлягає мобілізації.

Паліса також підкреслив важливість відкритого діалогу з суспільством, адже, за його словами, захист держави – це не лише обов’язок Збройних сил, а й кожного громадянина України.

Саша

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

7 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago