Categories: Освіта

Душили і ледь не зламали носа: діти в школі грали в ТЦК і мало не наробили лиха з “бусифікацією”

У школах з’явилася небезпечна гра в “ТЦК”, діти можуть покалічитися

В українських школах з’явилася нова небезпечна гра, що відомо
У школах з’явилася нова небезпечна гра «ТЦК», під час якої діти імітують «затримання» та можуть отримати травми. Про це повідомляється в Телеграм-каналі “Київ пише…”

Як стало відомо, в одній зі шкіл учень під час гри взяв іншого в захоплення за шию, що мало не призвело до перелому носа. У поліції вже знають цю тенденцію та перевіряють ситуацію.

Про такі дивні та небезпечні ігри школярів повідомлялося в Мережі:

“Здрастуйте, шановні батьки! Переговоріть з дітьми про наслідки небезпечних ігор. Сьогодні під час перерви діти грали у гру “ТЦК” і виконували захоплення рукою шиї, яка ледь не зламала носа. Пояснювальні написані, розмову із заступником директора з виховної роботи провели!”, – Вказано в повідомленні з Мережі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Люди згадують, як у своєму дитинстві грали в те, що було на той момент популярно – ковбоїв, індіанців, козаків-розбійників та у війну.

В ювенальній поліції Києва кажуть, що теж бачили повідомлення про дитячі ігри в “ТЦК”, але чи таку нагоду дійсно підтвердити не змогли.

“За інформацією відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУ ПП у місті Києві повідомлення про небезпечні ігри дітей у “ТЦК” до однієї зі шкіл столиці до підрозділів поліції Києва не надходили. Щодо повідомлення, яке поширювалося в Мережі, його походження поки не встановлено”, – розповіли у поліції Києва.

Там додають, що з метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, запобігання правопорушенням у дитячому, зокрема освітньому середовищі, виявлення причин та умов, що сприяють їх вчиненню, надання допомоги дітям уразливих категорій, а також налагодження партнерських відносин поліції з дітьми поліцейські підрозділи ювенальної превенції на постійній основі проводять профілактичні заходи у навчальних закладах столиці.

Забезпечено максимальну присутність ювенальних поліцейських у навчальних закладах для створення безпечного освітнього середовища.

Крім того, ювенальними поліцейськими постійно здійснюється моніторинг соціальних мереж щодо виявлення публікацій за участю неповнолітніх. Зазначений напрямок діяльності перебуває на постійному контролі керівництва столичної поліції та є пріоритетним.

Там додають, що підрозділами ювенальної превенції спільно з педагогічними колективами навчальних закладів напрацьовуються комплексні заходи щодо протидії та запобігання правопорушенням у учнівських колективах з використанням інтерактивних методик, воркшопів, вебінарів, тренінгів, лекцій та бесід.

Саша

Recent Posts

Доведеться шукати 60 тисяч: ТЦК накладуть на цих громадян найбільший штраф до 1 березня

Найвищий штраф, за порушення під час війни, становитиме майже 60 тисяч гривень В Україні триває…

5 години ago

“Долар може зрости максимум…”: скільки коштуватиме валюта в березні 2025 року, прогноз банкіра про подорожчання

У березні 2025 року українцям не варто очікувати різких змін у курсі валют. Національний банк…

6 години ago

Спадщина у 2025 році: хто отримає квартиру, якщо заповіту не було

Грамотний підхід дозволить уникнути можливих конфліктів між спадкоємцями та отримати законне право на майно без…

7 години ago

“Цим чоловікам скасують бронювання і відразу вручать повістки, ТЦК готують жорсткі покарання”: мобілізація посилюється

Бронювання надає лише тимчасову відстрочку від мобілізації, яка залежить від строку дії критичності підприємства або…

10 години ago

“Пенсію зменшать у 4 рази в березні, жорсткі перевірки чекають пенсіонерів”: хто з українців скоро втратить свої виплати?

В Україні тривають перевірки пенсійних справ, під час яких Пенсійний фонд може зменшити розмір виплат.…

12 години ago

“З 1 березня мобілізація не зачепить 7 категорій людей, а чоловіків з цими професіями призвуть терміново”: повістки, ТЦК

Воєнний стан продовжили до 9 травня, а значить військовозобов’язані українці й надалі отримуватимуть повістки для…

12 години ago