Categories: Погода

“В Україну йде навіжена погода, пік температури приголомшить пішоходів і водіїв авто”: арктичний холод пре до нас

В Україні похолодання. І воно суттєве. Приморозить, як справжньою зимою. А ще сніг. Він створить гарну зимову казку.

За повідомленням синоптика Наталки Діденко в Україні завтра, 4 лютого, тенденція похолодання продовжиться. Саме так, лютий розпочався зниженням градусів та снігом. У нічні години очікуємо -1 – -4 градуси морозу. Впродовж дня теж прохолодно: стовпчики термометрів покажуть -2 – +2 градуси тепла.

Із опадів – сніг. Він створить гарну картинку.

У Києві завтра, 4 лютого, місцями також невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. А температура повітря утримається в межах нічних -1 – -3 градуси, а вдень близько 0.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Надалі в Україні спостерігатиметься холодна погода. Температура повіцтря знизиться до -7 нічних, та -3 денних. Посилення морозів синоптик прогнозує вже з 19 лютого.

Саша

Recent Posts

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

21 годину ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago

Добровільне повернення із СЗЧ через Армія+: як це працює

Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…

7 днів ago