Водіям загрожує штраф до 52 000 грн за відволікання від керма: що потрібно знати?

Українцям у Великій Британії на замітку!

В Україні жести на дорозі, такі як вітання чи подяка водіям, є нормою, тоді як у багатьох країнах за це можна отримати штраф. Про це пише Автотема.

У Великій Британії, якщо водій відволікається від керма, щоб махнути рукою, його можуть оштрафувати на суму від 100 до 200 фунтів стерлінгів (приблизно 5 200 — 10 400 грн), оскільки закон вимагає, щоб руки залишалися на кермі.

У випадку, коли махання рукою за кермом викличе аварію чи створить небезпеку на дорозі, водієві загрожує серйозне покарання, включаючи штраф до 1 000 фунтів стерлінгів (приблизно 52 000 грн).

Влада Великої Британії пояснює, що навіть незначне відволікання водія може призвести до серйозних аварійних ситуацій, тому у критичних ситуаціях необхідно зберігати максимальну концентрацію та контроль над транспортним засобом.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

Водії, які часто подорожують за кордон, повинні враховувати різні правила дорожнього руху в інших країнах та бути максимально обережними за кермом.

Саша

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

1 тиждень ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago