“ТЦК поставили жорстку вимогу чоловікам до 28 лютого, цих людей масово мобілізують з 1 березня”: бронювання, ЗСУ, ВЛК

В Україні під час воєнного стану діє обов’язкова мобілізація усіх військовозобов’язаних, але певна категорія громадянин має бронь. Однак виникає питання: чи можуть територіальні центри комплектування (ТЦК) мобілізувати особу під час оформлення броні.

Як інформує “РадіоТрек”, у постанові Кабміну України зазначено, що усі відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, які були надані рішеннями Міністерства економіки або через портал “Дія” слід оновити до 28 лютого 2025 року.

Це стосується тих, хто має бронь до 1 грудня 2024 року. Тобто держава виділяє майже 3 місяці чоловікам на переоформлення документів. Протягом цього часу за законом ТЦК не мають права мобілізувати.

Проте, якщо термін оновлення броні прострочено, уповноважений орган може вручити військовозобов’язаному повістку. Саме тому переоформлювати документи слід у вказаний державою термін, аби уникнути непорозуміння.

У 2025 році чоловіки мають переоформити бронь до 1 березня, якщо ж вони не встигнуть, їх можуть мобілізувати на законних засадах.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Саша

Recent Posts

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

5 днів ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

2 тижні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

3 тижні ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

3 тижні ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

3 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

4 тижні ago