Синоптикиня Наталка Діденко дала прогноз погоди на початок тижня та повідомила українців, коли розпочнеться потепління.
Невеликий сніг очікується лише у східних регіонах, але до кінця дня він припиниться. Зима залишається міцною, морози зберігаються по всій країні.
Найнижчі температури будуть на півночі України, де нічні мінімуми коливатимуться від -10 до -16 градусів за Цельсієм. В інших регіонах нічні температури будуть від -9 до -12 градусів, а на заході та півдні умови будуть трохи м’якшими, з мінімумами від -3 до -9 градусів.
Вдень найтепліша погода буде на заході України, де температура підніметься до +2 до +6 градусів. У більшості регіонів денні температури коливатимуться від -3 до +2 градусів, а східні регіони залишаться найхолоднішими від -3 до -7 градусів.
У Києві 24 лютого буде ясно та сонячно, але все ще холодно. Нічна температура опуститься до -12-14 градусів, а денна коливатиметься від 0 до -2 градусів. Однак ознаки потепління, що насувається, вже видно.
З 25-26 лютого морози поступово ослабнуть, і температура почне підвищуватись. У східних регіонах холод протримається трохи довше, а до 1 березня очікується помітніша тенденція до потепління.
На відміну від екстремальних погодних змін цей перехід до весни буде плавним і поступовим, без різких стрибків до +15 градусів. Однак попереду ще дві-три ночі із морозами.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…