Categories: Погода

“Потужна злива, дощ і навіжений снігопад в Україні, аномальна погода суне в області”: синоптики сказали про мороз і негоду

Весна в Україні розпочалася з похмурої погоди та опадів у вигляді дощу та мокрого снігу, надалі очікується більш приємна погода. То ж же чекати на зливу, дощ і снігопад, а де на потепління?

Як інформує “НВ”, протягом першого тижня березня, за прогнозом синоптиків, на погоду в Україні впливатиме область високого тиску, яка встановилася над Центральною й Східною Європою та тепле повітря з південного заходу. По всій країні очікується істотне підвищення температури повітря та мінімальна кількість опадів.

У вівторок, 4 березня, тепла та суха погода без опадів очікується по всій країні. Вітер західний, 7 — 12 м/с, вдень у північних та західних областях місцями пориви, 15 — 17 м/с; на Закарпатті змінних напрямків, 3 — 8 м/с. Нічна температура повітря -3 +2 градуси, денна +4 +9 градусів, у південних та західних областях +10 +12 градусів.

У середу, 5 березня, тепла погода без опадів утримається на всіх територіях країни. Вночі та вранці у західних та південних областях можливий туман. Вітер західний, 7 — 12 м/с, вночі у північних та східних областях місцями можливі пориви, 15 — 20 м/с. Нічна температура повітря -1 +4 градуси, денна +5 +10 градусів, у південних, західних та місцями центральних областях +11 +16 градусів.

У четвер, 6 березня, скрізь очікується мінлива хмарність, без опадів. Невеликий короткочасний дощ місцями можливий лише вночі у північних та східних областях. Вітер західний, 5 — 10 м/с, у Карпатах та на Закарпатті змінних напрямків, 3 — 8 м/с. Нічна температура повітря 0…+5 градусів, денна +9 +14 градусів, у південних, західних та місцями центральних областях +15 +18 градусів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У п’ятницю, 7 березня, сонячна погода, без опадів утримуватиметься по всій Україні. Вночі та вранці місцями можливий туман. Вітер західний / південно-західний, 5 — 10 м/с. Нічна температура повітря +1 +6 градусів, денна +12 +17 градусів, на Одещині місцями до +20 градусів.

У суботу, 8 березня, у всіх областях країни продовжиться період сухої і теплої погоди. Вночі та вранці місцями спостерігатиметься туман. Вітер змінних напрямків, 3 — 8 м/с. Нічна температура повітря +1 +6 градусів, денна +12 +17 градусів.

У неділю, 9 березня, суха погода, без опадів та з малохмарним небом, завдяки впливу молодого антициклону з північного сходу, очікується у всіх регіонах. Вітер передбачається східний / південно-східний, 5 — 10 м/с. Нічна температура повітря +1 +6 градусів, денна +11 +16 градусів, у північних та східних областях +6 +11 градусів.

Саша

Recent Posts

Час рішень: Україна потребує тебе

Сьогодні — не час сидіти в тилу, коли ворог намагається захопити твою землю. Це не…

7 години ago

Віталію Шабуніну можуть оголосити підозру за ухилення від служби в армії — ЗМІ

Керівнику Центру протидії корупції Віталію Шабуніну найближчим часом можуть пред’явити підозру у справі, що стосується…

14 години ago

“Чим гірше Україні, тим вигідніше Порошенку” — експерт прокоментував європейський тур нардепа

Політичний експерт Валентин Гладких заявив, що Петро Порошенко під час поїздки до Європи робить заяви,…

15 години ago

Контракт 18-24: Свідомий вибір на шляху до перемоги та стабільності

«Контракт 18-24 — це не примус, не мобілізація і не обов’язок. Це можливість для людей…

1 день ago

Молоді Герої: Добровольці 92-ї окремої штурмової бригади Івана Сірка в строю!

Добровольці, що поповнили лави 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка за програмою…

2 дні ago

росія готує нову інформаційну атаку: фейкові “документалки” про ЗАЕС як спроба переписати історію

⚡️Згідно з інформацією, отриманою у Силах оборони України, Центр протидії дезінформації повідомляє, що росіяни планують…

2 дні ago