Цьогоріч пенсії українців мають бути проіндексовані на 11,5%. Водночас виплати не можуть бути збільшені на більш як 1 500 гривень. Мінімальна сума зростання виплат – 100 гривень.
Як інформує “РадіоТрек”, експерт із пенсійних питань Сергій Коробкін розповів, що є пенсіонери у яких пенсія внаслідок індексації зовсім не зросте.
Внаслідок індексації не буде збільшено пенсії осіб, які мають виплату, що сягає 23 610 гривень. Також не торкнеться підвищення суддів у відставці.
Нагадаємо! Максимальна пенсія в Україні зараз – 23 610 гривень.
Не торкнеться підвищення і тих, хто отримає найменші виплати – 2 361 гривня. Це пов’язано з тим, що прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність не змінювався.
Відповідно, виплати, які пов’язані з цим показником, поки не коригувалися. Пенсійний експерт Сергій Коробкін зазначив, що це означає відсутність підвищення допомоги для найменш захищених верств населення.
Зверніть увагу! Отримувачі найменших виплат не відчують індексацію, бо кошти, які вони отримують, не вважаються пенсією і на них не поширюється рішення уряду.
Служба безпеки спільно з ФБР, контррозвідувальними органами Республіки Польща та правоохоронними органами ЄС провела скоординовану…
Бути військовим – честь і повага! Військовослужбовці 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» на зустрічі…
Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за…
Окупований Бердянськ вже четвертий рік перебуває під контролем російської влади. Росгвардія зайняла місто на третій…
Тестові зразки екзоскелетів надійшли до підрозділів нашого корпусу, а їх уже випробовують в логістиці та…
Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…